• WF na śniegu. Niemożliwe? A jednak...

• Za oknem zimowa aura i śnieg, który dzieci przecież uwielbiają. To świetna okazja, aby zażyć ruchu na świeżym powietrzu, przy okazji świetnie się bawiąc.

Dzieci robiły ślady na śniegu, tropiły innych po śladach, pokonywały tor przeszkód, wykonywały ćwiczenia z nietypowymi przyborami. Wspominamy te zajęcia z radością i uśmiechem.

Po więcej zapraszamy do galerii :)

• Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty.

• Miło jest nam poinformować o zwycięskich fotografiach w SZKOLNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM 2020. Fotografie wybrane prze Jury prezentujemy poniżej. Autorami fotografii są Alicja Batorska (4a) oraz Stanisław Wojtasiński (2A).

Jak również wielkie gratulacje dla Mai Majewskiej uczennicy klasy 2A. Tym razem Państwo zdecydowaliście o wygranej Mai w plebiscycie internetowym na najlepszą fotografię. Poniżej prezentujemy świetną fotografie naszych uczniów.

Maja Majewska 2A, Stanisław Wojtasiński 2A, Alicja Batorska 4A

• Kangur matematyczny 2021

• KANGUR MATEMATYCZNY 2021

Zapraszamy do zapisów na XXX edycję Międzynarodowego Konkursu Kangur. Można już zgłaszać szkołę i kolejne grupki uczniów. Wpisowe od ucznia 10 zł.

Konkurs odbędzie się w czwartek 18 marca 2021.

Jeżeli przeprowadzenie Konkursu w poszczególnych szkołach będzie niemożliwe, Komitet Organizacyjny Konkursu może zdecydować o jego przeprowadzeniu za pośrednictwem internetu,

we współpracy ze Szkolnymi Koordynatorami Konkursu. W takiej sytuacji Komitet wyznacza datę i czas konkursu oddzielnie dla każdej kategorii lub poziomu wiekowego.

Ponadto, z uwagi na brak kontroli, nie przyznaje się nagród, o których mowa w § 19 niniejszego Regulaminu. Zamiast nagród przewidziane są upominki

dla uczestników wskazanych przez Szkolnych Koordynatorów Konkursu.

Czas rozwiązywania testu za pośrednictwem internetu zostaje wydłużony do 90 minut.

Na razie 18 marca przygotowujemy się do konkursu tradycyjnego (papierowego) dla wszystkich. Organizator konkursu w Toruniu jest przygotowany na ewentualny inny termin online

(z innymi zadaniami dla każdej kategorii) i on podejmie decyzję w razie zaistnienia ograniczeń związanych z pandemią.

• Aktywnie po zdrowie

• Nie jest tajemnicą, że sport to samo zdrowie. Nawet jeśli dziecko uczęszcza na sportowe zajęcia dodatkowe, nie warto rezygnować z wychowania fizycznego w szkole. To bardzo dobry sposób na odrobinę ruchu i rozprostowanie kręgosłupa ucznia między lekcjami.

• Wyniki konkursu bożonarodzeniowego na "Najpiękniejszy piernik"

• W konkursie wzięło udział 50 uczniów. Jury nagrodziło następujące osoby:

I miejsce - Marcin Strojny klasa VI b

II miejsce - Kaja Kołodziejczyk klasa VI a