• Wycieczka do Mościska

• Dnia października br., klasy 4b i 5b pojechały na wycieczkę do Mościska, do "Ostoi nad Młynówką". Podczas wycieczki dzieci zapoznały się z życiem na wsi, wzięły udział w wykopkach, karmiły wiejskie zwierzęta, opiekowały się królikami i świnkami morskimi. Na koniec wycieczki, po wykopkach, dzieci upiekły kiełbaski na ognisku. Wszyscy byli bardzo zadowoleni, dopisała piękna pogoda. Wszyscy super się bawili.

• Dzień Edukacji Narodowej

• W piątek 12 października w dniu obchodów Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole, odbył sie uroczysty apel. Rozpoczął się przemową pani Dyrektor Barbary Lisowskiej, która złożyła życzenia wszystkim obecnym  pracownikom szkoły. Podczas uroczystej akademii wystąpili najmłodsi uczniowie naszej szkoły ze swoimi wcześniej przygotowanymi przedstawieniami oraz piosenkami skierowanymi do kadry nauczycielskiej. Po występach uczniów pani Dyrektor wręczyła Nagrody dla pedagogów oraz pracowników administracyjnych.

• Gra terenowa "Z historią w tle"

• Gra polegała na przejściu określonej trasy wykonując na poszczególnych punktach określone zadania. Był alfabet Morse'a, terenoznastwo, pierwsza pomoc, quiz historyczny i wiele innych atrakcji. Na koniec wspólne ognisko i śpiewanie pieśni patriotycznych! A wszystko to w pięknej scenerii Zamku Książ i Stada Ogierów Książ. Nasza szkoła w tych zmaganiach zajęła I miejsce ze wszystkich wałbrzyskich szkół. Wygraną w tej grze była wysokiej klasy drukarka, voucher na zwiedzanie podziemi Zamku Książ, voucher na zwiedzanie Stada Ogierów Książ i Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu. Opiekunem grupy była p. Dorota Kominko - Krej oraz p. Artur Marlinga. Gratulujemy!