• Wieeeelka zbiórka - CHARYTATYWNIE DLA ZWIERZĄT

• Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Uczniowie, Przyjaciele!

....przed nami zima, najcięższy czas dla niechcianych, zaniedbanych i porzuconych zwierząt. Najlepszą i najpiękniejszą pomocą będzie podarowanie im szansy na lepsze życie i dlatego właśnie zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej akcji przez włączenie się do zbiórki pt: "CHARYTATYWNIE DLA ZWIERZĄT".

Liczymy, że los zwierząt nie jest Państwu obojętny i wspólnie pomożemy im przetrwać zimę! Zebrane dary zostaną przekazane do Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Wałbrzychu, pobliskich organizacji oraz domów tymczasowych działających dla dobra zwierząt.

Potrzebne dary można przywozić bezpośrednio do Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu, przy ulicy Gen. Andersa 50 ( Biały Kamień).

Istnieje również możliwość - po wcześniejszym kontakcie - pozostawienia darów w:

JEDLINA ZDRÓJ - 790232205

MIEROSZÓW - 504545641

DZIEĆMOROWICE - 668690846

oraz pod adresem siedzib naszych Partnerów:

Spedition Dąbrowski

Żak Szkoła

Hufiec ZHP Ziemi Wałbrzyskiej im. hm. Alojzego Ciasnochy

Biard-Met Blacharstwo i Lakiernictwo

Balmet - Paweł Pilarczyk

Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk.

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, gdzie na bieżąco informujemy o wszystkim.

• Pandemia COVID-19 - film edukacyjny

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.

Żyjemy w czasach pandemii COVID-19. To moment olbrzymich wyzwań, przed którymi wszyscy stanęliśmy. Aby pomóc zrozumieć obecną sytuację oraz przybliżyć zasady zachowania, mające zapobiec rozprzestrzenianiu SARS-CoV-2, zachęcamy do obejrzenia specjalnego filmu edukacyjnego, przygotowanego przez Fundację ADAMED przy współpracy ekspertów w dziedzinie epidemiologii i chorób zakaźnych. Film powstał pod honorowym patronatem Głównego Inspektora Sanitarnego.

• WYNIKI KONKURSU GRAFICZNEGO NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ

• W miesiącu listopadzie Mały Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs grafiki komputerowej w klasach 0-3 na najpiekniejsza kartke świąteczną. Uczniowie zgłosili do konkursu w sumie 24 prace. Jury w składzie: p. Dorota Kominka-Krej, p. Magdalena Suchomska, p. Karolina Dziedzic, p. Małgorzata Jurkowska, p. Justyna Szczęsna, p. Monika Borecka, p. Justyna Sikora i p. Ewa Neronowicz wyłoniło zwycięzców:

I miejsce: FILIP WOJCIECHOWSKI - klasa 1a

II miejsce: JAKUB BIENIEK - klasa 2b

III miejsce: SANDRA SKARBIŃSKA - klasa 2b, KACPER ZANIEWICZ-KLIMEK - klasa 1a, ZOFIA KOPINOWSKA - klasa 1a

Wyróżnienie:

Paulina Wątor - klasa 1a

Arkadiusz Filas - klasa 2a

Wszyscy uczestnicy otrzymują oceny celujące! z zajęć komputerowych, zwycięzcy i wyróżnieni - drobne nagrody i dyplomy. WSZYSTKIM UCZNIOM BARDZO DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.

Zapraszamy do galerii:

• Podsumowanie Szlachetnej Paczki

• Chcielibyśmy  podziękować wszystkim za udział w zbiórce produktów i wzięciu udziału w Szlachetnej Paczce.

Wspólnie zebraliśmy 465 produktów, które w sobotę trafią w ręce wolontariuszy Szlachetnej Paczki, a następnie do osób potrzebujących.

Najwięcej produktów zebrała klasa 7b - 106 produktów, następnie klasa 4a - 97 i klasa 6a - 75 produktów.

Jeszcze raz dziękuję

Z poważaniem Artur Rak