• Obchody 100 lecia Odzyskania Niepodległości.

• Dnia 8.11.2018 w naszej szkole odbył się uroczysty apel upamiętniający 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W trakcie uroczystości uczniowie obejrzeli wywiad z Józefem Piłsudskim, a także wspólnie zaśpiewali najpiękniejsze polskie pieśni patriotyczne. W powietrzu wirowały biało-czerwone flagi. Na koniec uroczystości Pani dyrektor rozmawiała z uczniami na temat tego "Co znaczy być współczesnym patriotą?"

• Śniadanie daje moc

• W dniu 8 listopada 2018 w ramach programu „ŚNIADANIE DAJE MOC” w klasach 0 - III zorganizowano „DZIEŃ ZDROWEGO ŚNIADANIA”. Podczas śniadania omówiono  piramidę żywieniową i zasady prawidłowego odżywiania. Wspólne przygotowywanie i spożycie śniadania  sprawiło dzieciom wiele przyjemności. Dzieci nauczyły się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie dla funkcjonowania organizmu.

• Zajęcia fotograficzne - "Co to jest bokeh?"

• Dnia 6.11.2018 korzystając z sprzyjajacej pogody odbyły się zajęcia fotograficzne w plenerze. Tematem zajęć był portret. Uczennice dowiedziały się do czego służy blenda, dyfuzor i w jaki sposób wykonać BOKEH na fotografii.