• Natalia Drzał - I miejsce

• Miło jest nam poinformować, że uczestniczka Szkolnego Koła Fotograficznego "Szóstka w kadrze" Natalia Drzał z klasy 6a zajęła pierwsze miejsce w międzyszkolnym konkursie fotograficznym "Architektura Wałbrzycha". Konkurs objęty był patronatem Prezydenta Miasta Wałbrzycha. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Dziś odbyły się kolejne zajęcia fotograficzne. Uczestnicy dowiedzieli się jak wykonać i przygotować zestaw do cyjanotypii oraz wykonali niezbędne negatywy na kolejne zajęcia.

• Dzień Dziecka i Dzień Sportu Szkolnego

• 4 czerwca br., w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Dziecka i Dnia Sportu Szkolnego. Jest to impreza,  która bardzo oczekiwana jest przez uczniów, ponieważ dostarcza im wiele atrakcji, radosnych przeżyć oraz współzawodnictwa. Program zawiera propozycje różnych konkursów, w których uczniowie wykazują się wiedzą i umiejętnościami oraz konkurencje rekreacyjno - sportowe. Głównym celem tych imprez jest propagowanie wśród uczniów aktywności ruchowej, dbałość o harmonijny rozwój, kształtowanie postaw proekologicznych oraz edukacja przez zabawę.

• Kamykowe Potyczki

• We wtorek 29 maja odbyły się "Kamykowe Potyczki" klas 4 - 7. Uczniowie rywalizowali w zadaniach: plastycznych, technicznych, matematycznych, historycznych, przyrodniczych, językowych oraz sportowych. W tym dniu impreza była pod hasłem "Polska – Mundial 2018". Każda klasa prezentowała się oczywiście w barwach narodowych. Za każdą konkurencję maksymalnie można było otrzymać 3 punkty. Do ostatniej chwili nie wiadomo było która klasa okaże się tą najlepszą, chociaż wszyscy byli wygranymi, jednak to klasa 7a okazała się najlepsza w rywalizacji. Imprezę przygotował pan Marek Henczka z panią Elą Rybczyńską. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i super zabawę.