• 30 rocznica nadania szkole imienia Aleksandra Kamińskiego

• W dniu 31 maja 2019 r. w naszej szkole odbyła się podniosła uroczystość – Jubileusz 30 rocznicy nadania szkole imienia Aleksandra Kamińskiego. Podczas uroczystej akademii uczniowie pod kierunkiem p. Doroty Satory zaprezentowali sylwetkę patrona oraz jego zasługi podczas II wojny światowej. Informacje te przeplatały sie z projekcjami krótkich filmów oraz pieśni związanych z tym okresem. Na koniec nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu literackiego.

• Zapisy do świetlicy szkolnej

• Trwają zapisy do świetlicy szkolnej na rok 2019/2020. Kartę zapisu można pobrać u wychowawcy świetlicy lub pobrać w wersji elektronicznej [karta_na_swietlice.pdf].

• "Dzień Piżamy" w szkole

• Od rana w szkole panowała ciepła, lecz wcale nie senna atmosfera. Uczniowie wybuchali salwami śmiechu na widok koleżanek i kolegów przebranych za krówki, tygryski, prosiaczki, osiołki i inne stworki. Lekcje odbywały się planowo, ale atmosfera w szkole była inna, radośniejsza. Dzisiaj każdy uczeń i nauczyciel mógł poczuć się w szkole jak w domu. A dlaczego zapytacie? Wstaliśmy rano i mogliśmy zapomnieć o problemie, co na siebie włożyć. Po śniadaniu, założyliśmy tylko buty (kapcie do plecaka) i poszliśmy do szkoły! Gratulujemy uczniom i nauczycielom pomysłowości.