• Pasowanie na czytelnika

• Dnia 26 lutego br., odbyło się pasowanie na czytelnika. Uczniowie klasy I mieli okazję uczestniczyć w przedstawieniu "W krainie bajek i baśnii", przygotowanym przez uczniów klasy IIa i VIIb. Spotkanie miało na celu przybliżyć najmłodszym czytelnikom rolę książki w ich życiu. Dzisiaj zostali pasowani na czytelnika, złożyli przysięgę i otrzymali upominek w postaci książki, dyplomu i zakładki.

• Projekt Bezpieczna Droga

• Dobrze cię widzieć” to ogólnopolska kampania społeczna – realizowana w ramach projektu „Bezpieczna droga” – której celem jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego, w szczególności dzieci i młodzieży. W ramach projektu:

• Wszyscy uczniowie polskich szkół podstawowych otrzymają od organizatorów kamizelki odblaskowe.

• W wybranych losowo szkołach zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze.

• Zostanie przeprowadzona ogólnopolska kampania medialna uwrażliwiająca rodziców na problem odpowiedzialnego korzystania z dróg przez dzieci.

• Zostały przygotowane scenariusze lekcji wychowawczych nt. bezpieczeństwa na drodze (do pobrania w zakładce na stronie)

• Konkurs na logo Schroniska

• Schronisko dla Zwierząt w Wałbrzychu ogłasza konkurs na nowe logo!!!
            Logo będzie wykorzystywane w związku z działalnością Schroniska i do jego identyfikacji wizualnej. W szczególności umieszczane będzie na: papierze firmowym, kopertach, plakatach, ulotkach, nośnikach informacji i reklamy zewnętrznej, gadżetach promocyjno-reklamowych, w materiałach prasowych, telewizyjnych oraz materiałach audio-video.

Logo powinno:

• być zaprojektowane zgodnie z aktualnymi trendami projektowania logo,

• nawiązywać do zadań realizowanych przez Schronisko dla Zwierząt w Wałbrzychu,

• nawiązywać do charakterystycznych elementów architektury i krajobrazu Miasta Wałbrzycha,

• być oryginalne, nowoczesne i innowacyjne, estetyczne,

• składać się z elementu graficznego i napisu SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT W WAŁBRZYCHU

Każdy uczestnik konkursu może złożyć tylko jeden projekt logo. Projekty należy składać indywidualnie – nie ma możliwości składania prac grupowych.

Projekty należy przesyłać w formacie JPG w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 lutego 2019 r. na adresbiuro@schronisko.walbrzych.pl

Zwycięzca konkursu otrzyma tablet Huawei MediaPad T3 16GB, dodatkowo autorzy dwóch wyróżnionych projektów otrzymają powerbanki Huawei Ap008Q 10000 mAh.

Fundatorem nagród w konkursie jest Fundacja Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie!!! Bliższych informacji udziela nauczyciel informatyki

KARTA ZGŁOSZENIOWA