• Kangur 2018

• Dnia 15 marca 2018 roku w naszej szkole odbędzie się konkurs matematyczny Kangur. Koszt konkursu to 9 zł. Zgłoszenia do konkursu wraz z wyliczoną kwotą prosimy zgłaszać do p. Renaty Różek do 12 lutego 2018 r. Koordynatorem konkursu jest p. Artur Rak i p. Renata Różek.

• Bezpieczne ferie

• Aby wypoczynek dostarczył niezapomnianych wrażeń i umożliwił pełne korzystanie z uroków zimy, pamiętać należy o kilku ważnych zasadach. Gwarancją udanego wypoczynku jest przede wszystkim umiejętność zatroszczenia się o zdrowie własne i innych. Zimą szczególne znaczenie dla zdrowia dziecka ma aktywność fizyczna  oraz  dobrze dobrany jadłospis. Pełnowartościowa dieta,  zawierająca duża dawkę witamin i minerałów oraz aktywne spędzanie wolnego czasu wzmocni młody organizm i uchroni go przed zimowymi infekcjami. Należy również zwrócić uwagę na zachowanie higieny osobistej, szczególnie częste i prawidłowe mycie rąk oraz bezpieczne zachowania na drodze i w czasie zabaw na świeżym powietrzu. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi artykułami.

MROZY.doc
            BEZPIECZNE_FERIE.pdf