•  

        zajęcia w ramach projektu

        Szczęśliwa Trzynastka

        nauczyciel

        dzień

        godzina

        Czytanie fotograficzne

        p. M. Rak

        poniedziałek

        piątek

        13.40-15.20 kl.2a

        12.45-14.25 kl.3a

        Czytanie fotograficzne

        p. A. Rak

        poniedziałek

        14.35-16.05 kl.8a

        Wyrównawcze matematyka

        p. A. Rak

        poniedziałek

        wtorek

        środa

        czwartek

        12.45-13.30 kl.4a

        13.40-14.25 kl.7b

        14.35-15.20 kl.7a

        12.45-13.30 kl.6a

        Wyrównawcze matematyka

        p. R. Różek

        wtorek

        środa

        piątek

        13.40-15.20 kl.8a

        13.40-14.25 kl.6b

        13.40-14.15 kl.5a

        Wyrównawcze biologia

        p. I. Kukułka

        środa

        czwartek

        14.35-15.20 kl.8a

        13.40-14.25 kl.6a

        Wyrównawcze geografia

        p. A. Marlinga

        środa

        piątek

         

        07.00-07.45 kl.7a

        07.00-07.45 kl.8a

        Wyrównawcze

        fizyka

        p. A. Żurowska

        sobota

        09.00-10.30 kl.7/8

        Wyrównawcze chemia

        p. E. Wydra

        piątek

        14.35-16.05 kl.7a/b

        Rozwijające matematyka

        p. A. Rak

        poniedziałek

        wtorek

        środa

        czwartek

        13.40-14-25 kl.4a

        14.35-15.20 kl.7b

        15.25-16.10 kl.7a

        13.40-14.25 kl.6a

        Rozwijające matematyka

        p. R. Różek

        środa

        czwartek

        piątek

        14.35-16.05 kl.6b

        14.35-15.20 kl.8a

        14.35-15.20 kl.5a

        Rozwijające

        przyroda

        p. I. Kukułka

        środa

        piątek

        13.40-14.25 kl.4a

        13.40-14.25 kl.4a

        Rozwijające

        biologia

        p. I. Kukułka

        wtorek

        12.45-14.25

        kl. 5a,6b

        Rozwijające

        geografia

        p. A. Marlinga

        poniedziałek

        środa

        15.30-16.15 kl. 7a

        14.30-15.15 kl. 8a

        Rozwijające

        fizyka

        p. A. Żurowska

        sobota

        10.45-12.15 kl.7/8

        Rozwijające

        chemia

        p. E. Wydra

        piątek

        16.10- 17-40 kl.8a

         

                                  

    • Kontakty

      • Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Aleksandra Kamińskiego w Wałbrzychu
      • list@szkola6.pl
      • 74 84-777-20
      • ul. Gen. Andersa 50 58-304 Wałbrzych
  • Galeria zdjęć

      brak danych