• Aktywny powrót do szkoły - WF z AWF

• Miło mi poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do realizacji programu "Aktywny powrót do szkoły - WF z AWF". Celem projektu jest poprawa i monitoring stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży po powrocie do zajęć stacjonarnych – walka ze skutkami pandemii koronawirusa.

Zajęcia odbywają się wg następującego harmonogramu i mogą w nich uczestniczyć wszyscy chętni uczniowie z klas 4-8:

środa - 13.40 - 14.25 - p. Marek Henczka, p. Elżbieta Rybczyńska

poniedziałek - 13.40 - 14.25 - p. Fabian Kurzawiński

Oprócz tego w naszej szkole działa Akademia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych (SOS). Zajęcia prowadzi p. F. Kurzawiński

Treningi odbywają się codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach 14.30 - 16.00

Wszystkich uczniów serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w zajęciach.