• Wakacje

Serdecznie życzymy, aby nadchodzące wakacje były radosne, ciekawe, słoneczne, a przede wszystkim bezpieczne, by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i zawieraniu nowych przyjaźni. Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego i efektywnego wypoczynku, byśmy mogli nabrać sił, zapału do pracy i do nowych wesołych zabaw w szkole w kolejnym roku. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne.

• "Wspólne pogranicze - wspólne bezpieczeństwo"

"Wspólne pogranicze - wspólne bezpieczeństwo", projekt sponsorowany przez UE w ramach współpracy polskiej i czeskiej policji.

W dniu 23 czerwca w klasach 1-3 na szczególne zaproszenie gościł sierż. Aleksander Karkosz z Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu - Wydział Prewencji. Ze względu na długotrwałe zdalne nauczanie w konsekwencji pojawiły się wśród uczniów problemy związane z przebywaniem w sieci i nie tylko również wynikające ze współczesnych zagrożeń. Pan sierżant doskonale wyjaśnił dzieciom zagrożenia i konsekwencje niektórych czynów. Dzieci z dużym zaciekawieniem słuchały Pana policjanta, a spotkanie mogłoby trwać znacznie dłużej. Na koniec zostały obdarowane upominkami. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.

• Bajkowy Zamek Książ

W powiatowym konkursie pt. "Bajkowy Zamek Książ", uczennica naszej szkoły Karolina Filipek z klasy 8a zdobyła I miejsce. Konkurs polegał na przedstawieniu w dowolnym programie graficznym naszego Zamku Książ w bajkowym ujęciu. Gratulujemy sukcesu!

• Szkolny "Mam Talent"

17 czerwca w naszej szkole odbył się szkolny „Mam Talent”, podczas którego uczniowie prezentowali swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut”. Wszyscy spisali się świetnie wykazując przed publicznością swój talent. Pierwsze miejsce zdobył Kyrstia Danylo, II miejsce Oskar Stypuła a III miejsce zdobyło trio w składzie: Antonina Suchomska, Maja Garbolińska i Milena Szachniewicz. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody. Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Organizatorem był: Samorząd Uczniowski z opiekunem panią Justyną Sikorą.

• Wycieczka do Pławnej Górnej

Znacie legendy dolnośląskie? My już znamy. W Pławnej Górnej postraszył nas Duch Gór - Karkonosz, zwiedziliśmy Zamek Śląskich Legend, Gród Rycerski i Arkę Noego, były też warsztaty i spektakl teatru ulicznego oraz wiele innych atrakcji. Wycieczkę zakończyliśmy pysznymi lodami. Hitem była karuzela.

• Partnerzy

• BIP